VRF Systémy - Samsung Distribuce

Title
Přejít na obsah

VRF Systémy

PRODUKTY > VRF Systémy

Optimnalizují komfort díky řešení návrhů pro vynikající efektivitu a ovladatelnost. Systémy variabilního průtoku chladiva (VRF) jsou inteligentní, řešením pro komerční a velké obytné budovy, které vyžadují vyšší účinnost, invidiuální řízení a flexibilitu instalace.

VRF systémy Samsung se pyšní nejmodernějšími technologiemi a vysokou kvalitou. Na venkovní jednotky lze připojit většina vnitřních jednotek od 360° kazet přes nástěnné jednotky až po kanálové a samostatně stojící jednotky. To přinaší neuvěřitelné množství kombinací a tak se hodí pro ty nejnáročnější instalace a požadavky. Pro VRF systémy Samsung připravil speciální příslušenství pro nadřazenou komunikci či vzdálenou kontrolu, samostanou kontrolu provozu a spotřebu elektrické energie nebo třeba i dotykové ovládání pro požadovaný design.

Společnost Samsung vytvořila počítačový software pro návrh a výpočet VRF sytémů pro absolutní přesnost při návrhu. Proto prosím v případě zájmu návrhu či kalkulace neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce.

Vlastnosti

Asymetrický Scroll (svitkový) kompresor
Díky návržení nového scroll kompresoru dochází k minimálním ztrátám komprese během provozu, což zvyšuje účinnost komprese chladiva pro maximální výkon.


Dual Smart Inverter Systém (DSI)
Inovativní systém inveroru třetí generace, který používá dva kompresory a zklepšuje tak průtok chladiva a provozní výkon zařízení. Oba kompresory pracují součastně a zajišťují vyrovnanou distribuci chladiva pro rychlé chlazení a vytápění a zlepšení energetické účinnosti. Dále vstřikovací systém, který zvyšuje průtok chladiva o 20% ve srovnání ostatních výrobků Samsung.

Vysoký vnější statický tlak
Správné řešení pro různorodé instalace, DVM S je určeno pro řízení vnějších statických tlaků až do 78 Pa.

Vylepšený expanzní ventil
Díky pokročilé technologii řízení chladiva u expanzních ventilů společnosti Samsung jsou zařízení o 32% účinnější než jiná. Zvětšuje provozní rozsah už od -25°C.

Antikorozní výdrž a mrazuvzdornost.
DVM S jednotky mají antikorozní nátěry lamel výměníku, což pomáhá odolávat jednotkám proti korozi. Hydrofilní povlak jednotek usnadňuje efektivní výměnu tepla, zajišťuje konzistentní tepelný výkon a zpomaluje nárůst tvorby mrazu.


Flexibilní instalace s prodlouženou délkou a výškou chladírenského potrubí
DVM S jednotky umožňují prodlouženou délku potrubí až 220m s montážní výškou 110m.

DVM S HR (Heat Recovery)
Modely DVM S HR zajišťují trvalý výkon topení díky inovativnímu rotačnímu odmrazování pro spolehlivé teplo a pohodlí. Vnitřní jednotky pak mohou zároveň (součastně) chladit i topit.Tuto webovou prezentaci vytvořila společnost Baxxis s.r.o. © Copyright samsung-distribuce.cz 2018
Návrat na obsah