Tepelná čerpadla - Samsung Distribuce

Title
Přejít na obsah

Tepelná čerpadla


Tepelná čerpadla Samsung jsou vysoce účinné, efektivní a ekologické zařízení pro vytápění domácností a ohřev teplé vody.

Výhodou tepelných čerpadel při použití na rodinný dům k získání tepla či teplé vody je výrazné snížení potřebné energie a tak i snížení provozních nákladů. EU definitvně klasifikovala tepelná čerpadla jako obnovitelné zdroje energie. Díky tomu lze na tepelná čerpadla čerpat dotace na jejich pořízení.

Společnost Samsung jako jediná na světě přišla na trh se systémem tepelných čerpadel EHS TDM Plus. Jedná se o systém tepelného čerpadla s hydroboxem, při čemž lze vytápět budovu, ohřívat teplou vodu, je kompatibilní s radiátory, solárními panely, bojlery apod. ale co je hlavní, tento systém dokáže také klimatizovat. Ano, díky jedné jediné venkovní jednotce můžeme v zimě vytápět a v létě chladit. Jedná se tak o velmi ekonomický a kompatibilní topný systém, který omezí celkovou spotřebu energie a tak i provozní náklady.

STÁTNÍ DOTACE AŽ 85%
Pořízením tepelného čerpadla snižujete energetickou náročnost budovy, zařizujete tzv. vyměnitelný zdroj energie. Díky tomu můžete čerpat speciální dotace,  jako je například Nová zelená úsporám, na jejich pořízení. S dotacema od návrhu až po získání financí vám rádi pomůžeme díky naší partnerské konzultační společnosti s více než 4 000 úspěšnými projekty.

"All in One"
Systém EHS TDM Plus je systém "vše v jednom", který používá vysoce účinná tepelná čerpadla pro vytápění domácností, pro ohřev teplé vody tak i pro vychlazování místností v objektu. Ano, systém Samsung EHS TDM Plus dokáže jak vytápět, tak i chladit. Vše spočívá ve venkovní jednotce, která dokáže distribuovat chladivo do hydroboxu, kde přenese svou energii do teplé vody, tak i do vnitřních klimatizací, které vám v létě zajistí komfort a pohodlné spaní.
PRODUKTY
Jednoduchá venkovní jednotka pro zjednodušenou instalaci a snadné použití. EHS MONO má venkovní jednotku včetně hydraulického systému.
Venkovní jednotka s odděleným hydroboxem pro všechny požadavky na instalaci. pomocí hydroboxu EHS Split umožňuje ohřívat teplou vodu, napéjet radiátory a podlahové vytápění i na nízkou teplotu.
"Vše v jednom" systém pro všechny potřeby. EHS TDM Plus lze používat po celý rok jak na vytápění tak i vychlazování místností a objektů.
Tuto webovou prezentaci vytvořila společnost Baxxis s.r.o. © Copyright samsung-distribuce.cz 2018
Návrat na obsah