Multi Split klimatizace - Samsung Distribuce

Title
Přejít na obsah

Multi Split klimatizace

Řešení pro váš dům, byt či malou kancelář. Multi splitové jednotky umožňují instalaci několika vnitřních jednotek a pouze jednu venkovní jednotku.

Mezi vlajkové lodě domácích klimatizací Samsung patří nepochybně Samsung Wind-Free Ultra s režimem bezprůvanového chlazení, PM 2.5. filtrem používaným v čističkách vzduchu a ionizátorem. Jednotky mají v sobě zabudovaný WiFi modul pro ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu, jsou ultra tiché a jejich design doslova vyrazí dech. Chladný vzduch distribuují skrze 21 000 mikrotovorů, takže nepocítíte žádný nepříjemný proud vzduchu a místnost bude dokonole vychlazená.
Jako další je dobré zmínit 4cestnou kazetovou Wind-Free jednotku, ojedinělou funkčností a efektivitou. K jednotkám lze připojit MDS pohybový sensor, díky kterému jednotka detekuje osoby v místnosti a tak si může regulovat provoz tak, že šetří celkovou elektrickou energii.

Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky. Nejdříve Wind-Free™ klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free™ chlazení. Při režimu Wind-Free™ chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.Samsung vyvinul mobilní aplikaci na platformách Android a iOS, která vám umožňuje na dálku ovládat vaše klimatizační zařízení, ať už jste kdekoliv. Aplikace SamsungSmartThings má mnoho rozšířených funkcí oproti klasickému ovladači jako je například týdení časování, to vám umožní nastavit si periodicky sepínání a ovládání zařízení, udržování teploty v daný moment po celý týden. Aplikace Samsung SmartThings je nástupcem aplikace Samsung Connect, má více funkcí nejen pro klimatizační zařízení, ale je možné připojit veškeré produkty pro domácnost od společnosti Samsung. Splňuje tak veškeré nároky pro jakoukoliv chytrou domácnost. Stáhnout ji můžete na Google Play nebo AppStore.
PRODUKTY
Wind-Free jednotka se zabudovaným WiFi modulem pro ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu na platformě Android a iOS. Distribuuje vzduch pomocí 21 000 mikrootvorů, takže vzduch je jemně rozptylován tudíž místnost je dokonale vycghlazená bez pocitu nepříjemného foukání vzduchu.
Vlajková loď společnosti Samsung, disponuje PM 2.5 filtrem používaným v čističkách vzduchu, ionizátorem a zabudovaným WiFi modulem pro ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu na platformě Android a iOS. Distribuuje vzduch pomocí 21 000 mikrootvorů, takže vzduch je jemně rozptylován tudíž místnost je dokonale vychlazená bez pocitu nepříjemného foukání vzduchu.
Wind-Free jednotka s ionizátorem a zabudovaným WiFi modulem pro ovládání na dálku pomocí chytrého telefonu na platformě Android a iOS. Distribuuje vzduch pomocí 21 000 mikrootvorů, takže vzduch je jemně rozptylován tudíž místnost je dokonale vychlazená bez pocitu nepříjemného foukání vzduchu.
Klimatizační jednotka s inovatimním triangle designem, který zajišťuje efektivní distribuci vzduchu a tudíž šetří energii a provozní nákdlady.
Levná a přesto účinná jednotka, která vychladí místnost na požadovanou teplotu za tichého provozu.
Levná a přesto účinná jednotka, která vychladí místnost na požadovanou teplotu za tichého provozu.
Jednocestné kazety s režimem Wind-Free™, které disponují širokými lamelami pro efektivnější distribuci vzduchu a lepší účinnost. Mají lehce omyvatelný vzduchový filtr pro snadnou údržbu. Velmi tichý provoz od 26 dB(A).
Společnost Samsung přivedla funkci Wind-Free™ taktéž do kazetových jednotek, tudíž je nejideálnější volbou pro kanceláře a společné prostory, kde jsou pro instalaci klimatizací velké nároky.
Velice elegantní Samsung parapetní jednotka s dvěma otvory pro výdech vzduchu. Ideální pro instalaci pod okno či na zeď. Tichý provoz od 23 dB(A).
Kanálové jednotky s kompaktním designem umožňujícím instalaci i na hůře dostupných místech.
Venkovní jednotky s novým ekologičtějším chladivem R32
Venkovní jednotky s chladivem R410A
Tuto webovou prezentaci vytvořila společnost Baxxis s.r.o. © Copyright samsung-distribuce.cz 2018
Návrat na obsah