Komerční klimatizace - Samsung Distribuce

Title
Přejít na obsah

Komerční klimatizace

Profesionální řešení pro kanceláře, obchody, malé haly a velké přednášecí místnosti. Komerční klimatizace Samsung jsou velmi výkonné a dokáží pracovat i za nepřiznivých podmínek.

Klenotem komerčních klimatizací Samsung je kruhová 360° kazetová jednotka, která distribuuje vzduch do všech možných stran (360°) a tím vychladí i každý kout v místnosti. Ne jenom že disponuje nejvyspělejšími technologiemi, je ale také nevšedně designově řešená, jedná se o ojedinělý design, který u jiných výrobců prostě nenajdete.


Wind-Free chlazení efektivně udržuje komfortní teplotu v místnosti bez nepříjemného průvanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů v předním panelu jednotky. Nejdříve Wind-Free™ klimatizační jednotka vychladí místnost v rychlém chladícím módu. Jakmile dosáhne požadované teploty, můžete změnit režim na Wind-Free™ chlazení. Při režimu Wind-Free™ chlazení je chladný vzduch jemně rozptylován přes 21 000 mikrootvorů. Chladný vzduchu je distribuován s velmi nízkou rychlostí proudění vzduchu (0,15m/s) a přitom bez kolísání teploty - nedojde tedy ke vzniku nepříjemného průvanu a vy se budete cítit příjemně.Samsung vyvinul mobilní aplikaci na platformách Android a iOS, která vám umožňuje na dálku ovládat vaše klimatizační zařízení, ať už jste kdekoliv. Aplikace SamsungSmartThings má mnoho rozšířených funkcí oproti klasickému ovladači jako je například týdení časování, to vám umožní nastavit si periodicky sepínání a ovládání zařízení, udržování teploty v daný moment po celý týden. Aplikace Samsung SmartThings je nástupcem aplikace Samsung Connect, má více funkcí nejen pro klimatizační zařízení, ale je možné připojit veškeré produkty pro domácnost od společnosti Samsung. Splňuje tak veškeré nároky pro jakoukoliv chytrou domácnost. Stáhnout ji můžete na Google Play nebo AppStore.
PRODUKTY
Wind-Free kazetová jednotka s malou instalační velikostí, distribuce vzduchu skrze 13 000 mnikrootvorů zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu bez pocitu nepříjemného foukání.
Kulatá jednotka bez lamel je designově vyjímečná a inovativní. Umožňuje rovnoměrné chlazení do všech koutů v místnosti bez jakékoliv ztráty komfortu a změn teplot.
Společnost Samsung přivedla funkci Wind-Free™ taktéž do kazetových jednotek, tudíž je nejideálnější volbou pro kanceláře a společné prostory, kde jsou pro instalaci klimatizací velké nároky.
Klasická nástěnná jednotka s vysokou účinností, ideaální řešení pro velké nároky na vchlazování.
Výkoná, efektivní nástěnná jednotka pro instalace v místech s největšími nároky.
Kanálové jednotky s kompaktním designem umožňujícím instalaci i na hůře dostupných místech.
Kanálové jednotky s kompaktním designem umožňujícím instalaci i na hůře dostupných místech.
Vysoce účinné kanálové jednotky s kompaktním designem umožňujícím instalaci i na hůře dostupných místech.
Velká a účinná kanálová jednotka pro vychlazování velkých ploch.
Elegantní Samsung parapetní jednotka s dvěma otvory pro výdech vzduchu. Ideální pro instalaci pod okno či na zeď.
Obojživelník mezi klimatizacemi, možná instalace jak na zeď či pod okno tak i na strop, ideální řešení pro hůře dostupná místa.
Klimatizační jednotky, které se instalují na strop, ideální řešení do těžko dostupných míst.
Samostatně stojící jednotka s jednoduchou instalací.
Tuto webovou prezentaci vytvořila společnost Baxxis s.r.o. © Copyright samsung-distribuce.cz 2018
Návrat na obsah